Roll Up Banner

Roll Up Banner, görseli içine saran mekanizmalı, oldukça kullanışlı ve garantili bir reklam ürünüdür. Farklı ebatlarda üretilen ürünler ile tanıtımlar rahatlıkla yapılabilir. Reklam vermek isteyen ya da tanıtımı yapılacak ürünün baskısı ile birlikte kurulum oldukça basit bir şekilde tamamlanır.

Ölçüleri; 60 cm x 200 cm, 80 cm x 200 cm, 85 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm, 120 cm x 200 cm ve 150 cm x 200 cm olarak mevcuttur. Yükseklik olarak standart ölçü belirlenmiş ise de talebe göre yüksekliği ayarlanabilir. Genişlik olarak sizlere sunulan boyutlarda dilediğiniz RollUp Banner ürününü seçebilirsiniz.

Roll-Up Banner kullanım alanları arasında genellikle fuar alanları, kongre ve gösteri merkezleri, sinema salonları, alışveriş merkezleri, mağazalar, üniversiteler yer almaktadır. Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan roll up, seçeneğinde kullanıcıların yapması gereken baskının ölçülerini belirlemek ve siparişini sitemiz üzerinden vermek veya bizlerle iletişime geçmek. Roll Up Banner hakkında detaylı bilgileri almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.


Whatsapp
Hemen Ara