Oval Örümcek Stand

Göster:
Sırala:
 Örümcek Stand 3x1 Oval Yeni

Örümcek Stand 3x1 Oval

Oval Örümcek Stand 1 Panel Oval örümcek stand 1 panelden (3 görsel) oluşup perspektif hiss..

 Örümcek Stand 3x2 Oval Yeni

Örümcek Stand 3x2 Oval

Oval Örümcek Stand 2 PanelOval örümcek stand 2 panelden (4 görsel) oluşup perspektif hissi vere..

 Örümcek Stand 3x3 Oval Yeni

Örümcek Stand 3x3 Oval

Oval Örümcek Stand 3 PanelOval örümcek stand 3 panelden (5 görsel) oluşup perspektif hissi vere..

 Örümcek Stand 3x4 Oval Yeni

Örümcek Stand 3x4 Oval

Oval Örümcek Stand 4 PanelOval örümcek stand 4 panelden (6 görsel) oluşup perspektif hissi vere..

 Örümcek Stand 3x5 Oval Yeni

Örümcek Stand 3x5 Oval

Oval Örümcek Stand 5 PanelOval örümcek stand 5 panelden (7 görsel) oluşup perspektif hissi..

Oval Örümcek Stand

Alüminyum profillerden oluşturularak yapılan ve kullanım kolaylığı sağlayan örümcek standların organizasyonlarda en fazla tercih edilen stand çeşitlerindendir. İsminin örümcek stand olmasının nedeni iskeletinin açıldığı zaman örümcek ağına benzer şekilde olmasından kaynaklanmaktadır. Hızlı kurulum yapılması ile tercih edilen örümcek stand profillerinin hafif ama dayanıklı olması ile fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, reklam ve ürün tanıtımlarında ayrıca sinema galalarında da fazlası ile kullanılır.

Yan yana bağlantı noktaları ile bağlanarak açılan örümcek standların düz ve oval olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Yer kaplamayan portatif yapıya sahip örümcek standlar kullanıcıları için daima kalıcı çözümler sunar.

Oval örümcek stand ve düz örümcek stand şeklinde üretilen örümcek stand çeşitleri, için baskı yapılması ile birlikte boyutları da ayarlanabilir. Üzerinde kullanılacak baskının boyutunun belirlenmesi ile pek çok seçenekleri olan örümcek standı hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Rahat kurulum sağlayan alüminyum profillerin birbirine tutturulması sonucu iki çeşidi bulunan örümcek standlar talebe göre oval ve düz şekilde hazırlanabilir.

3x1, 3x2, 3x3, 3x4, 3x5, 3x6, 3x7, 3x8 seçenekleri bulunan örümcek standlar için, internet sitemizden sipariş vermeniz veya bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.


Whatsapp
Hemen Ara