Düz Örümcek Stand

Göster:
Sırala:

Örümcek Stand 3x1 Düz

Örümcek Stand 1 Panel Düz, ·Örümcek Standımız; bir panelden (3 görsel) oluşup düz bir tasarıma ..

 Örümcek Stand 3x2 Düz Yeni

Örümcek Stand 3x2 Düz

Örümcek Stand 2 Panel Düz, ·Örümcek Standımız; iki panelden (2 görsel) oluşup düz bir tasarıma ..

 Örümcek Stand 3x3 Düz Yeni

Örümcek Stand 3x3 Düz

Örümcek Stand 3 Panel Düz, ·Örümcek Standımız; üç panelden (5 görsel) oluşup düz bir tasarıma s..

 Örümcek Stand 3x4 Düz Yeni

Örümcek Stand 3x4 Düz

 Örümcek Stand 4 Panel Düz, ·Örümcek Standımız; dört panelden (6 görsel) oluşup düz bir ta..

 Örümcek Stand 3x5 Düz Yeni

Örümcek Stand 3x5 Düz

 Örümcek Stand 5 Panel Düz, ·Örümcek Standımız; beş panelden (7 görsel) oluşup düz bir tas..

Düz Örümcek Stand

Alüminyum profillerden oluşturularak yapılan ve kullanım kolaylığı sağlayan örümcek standların organizasyonlarda en fazla tercih edilen stand çeşitlerindendir. İsminin örümcek stand olmasının nedeni iskeletinin açıldığı zaman örümcek ağına benzer şekilde olmasından kaynaklanmaktadır. Hızlı kurulum yapılması ile tercih edilen örümcek stand profillerinin hafif ama dayanıklı olması ile fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, reklam ve ürün tanıtımlarında ayrıca sinema galalarında da fazlası ile kullanılır.

Yan yana bağlantı noktaları ile bağlanarak açılan örümcek standların düz ve oval olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Yer kaplamayan portatif yapıya sahip örümcek standlar kullanıcıları için daima kalıcı çözümler sunar.

Oval örümcek stand ve düz örümcek stand şeklinde üretilen örümcek stand çeşitleri, için baskı yapılması ile birlikte boyutları da ayarlanabilir. Üzerinde kullanılacak baskının boyutunun belirlenmesi ile pek çok seçenekleri olan örümcek standı hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Rahat kurulum sağlayan alüminyum profillerin birbirine tutturulması sonucu iki çeşidi bulunan örümcek standlar talebe göre oval ve düz şekilde hazırlanabilir.

3x1, 3x2, 3x3, 3x4, 3x5, 3x6, 3x7, 3x8 seçenekleri bulunan örümcek standlar için, internet sitemizden sipariş vermeniz veya bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.


Whatsapp
Hemen Ara