Dijital Baskı

Göster:
Sırala:

Dijital Baskı

Dijital baskı işlerinin reklam açısından büyük öneme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayıda birçok işletme reklam için dijital baskı yaptırmak durumunda kalmaktadır. Kaliteli ve capcanlı bir dijital baskı ile tanışmak istiyorsanız firmamız Dijitalya size hizmet vermeye hazırdır. Gerek son teknolojiye sahip dijital baskı ekipmanlarımız gerekse de uzman çalışanlarımız ile her zaman sorunsuz, sağlam ve tam da istediğiniz gibi bir dijital baskı çalışması yapmaktayız.

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskının, reklam sektörüne girmesi ile günde binlerce m2 ürün basılmaya başlandı. Basım metrajının artması, son kullanıcı için dijital baskı fiyatları konusunda düşüşe sebep oldu. En ucuz dijital baskı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler firmamızı arayarak güncel fiyatlarımızdan haberdar olabilirler.

Dijital Baskı Merkezi

Reklam çalışmalarının fırça, sünger ile yapıldığı dönemlerde, günde bir iki eser çıkarılması büyük başarıydı. Tabelacı ismi, dijital baskının hayatımıza girmesi ile dijital baskıcı veya dijital baskı merkezi olarak değişmeye başladı. Ticaretin acımasız olduğu günümüzde dijital baskıcılar arasında inanılmaz rekabet oluştu. Yoğun iş yapalım derken dijital baskılar kalitesizleşmeye başladı. Bir dönem dijital baskı yapan firmalar bu rekabet karşısında ciddi yaralar aldı. Sektörün hızla gelişmesi makinacıların çoğalmasına ve dijital baskı merkezlerinin aynı oranda artmasına sebep oldu.

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı nedir? sorusunu çok uzatmadan tek cümle ile yanıtlamaya çalışalım. Dijital baskı merkezi Dijitalya’da bilgisayar ortamında tasarlanmış olan görsellerin ileri teknoloji ile en hızlı ve en kaliteli baskı malzemelerine basılmasına dijital baskı denir.

Dijital Baskı Neden Tercih Edilmeli?

  • Dijital baskı firmalar için hesaplı bir baskı yöntemi olmaktadır. Günümüz koşulları ele alındığında şirket reklamları için en hesaplı yöntem olduğunu söyleyebiliriz. En az gider ile en faydalı reklamı yapma olanağını sağlar.
  • Dijitalya ile gereken dijital baskı tasarımını bilgisayar ortamında hazırlamak, reklamı ortaya çıkarmak ve dijital olarak çıktısını alabilmek artık çok kolaydır.
  • Grafikerlerimizin kullandığı Photoshop ve Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı parkurumuzda bulunan baskı makinelerimiz sayesinde dijital baskı her zamankinden çok daha hızlı şekilde müşterilerimiz için hazır duruma getiriliyor.

Dijital Baskı İşlerinin Kullanım Alanları

Dijital baskı hemen hemen her sektörde kullanılan bir baskı olmaktadır. Perakende sektörü başta olmak üzere, sağlık alanında, eğitim alanında ve hatta alışveriş merkezlerinde de kullanımı çok yaygındır.

Dijital Baskı Daha Çok Neleri Amaçlar?

Dijital baskı daha çok işletmelerin müşteri kitlesi ile aralarında iletişim sağlamayı amaçlar. Özellikle bir kampanya, yenilik, açılış, kısacası duyurular için harika bir seçimdir.

Bu kadar çok kullanım alanına sahip olan olmazsa olmaz dijital baskı ihtiyaçlarınız için bizler Dijitalya olarak siz değerli müşterilerimize uygun dijital baskı fiyatları ile yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

İstanbul Dijital Baskı

Ticaretin merkezi İstanbul, her sektörde olduğu gibi reklam sektöründede liderliğini korumaktadır. Yani dijital baskı İstanbul şehrinde dahada aktif durumda olmaktadır. İstanbul dijital baskı açısındanda gelişime ön ayak olmuş bir şehirdir. Dijital baskı birçok sektöre 1980 li yıllarda girdi. Aynı şekilde dijital baskı reklam sektöründede ortalama aynı dönemler yerini aldı. Reklam sektöründe İlk zamanlar poster basımlarında kullanılmış, daha sonra dijital baskı tabela sektöründe kullanılmıştır. Dijital baskının iç mekan baskı ve dış mekan baskı olarak iki çeşidi vardır. Dijital baskı fiyat olarak uygun olması sebebi ilede, birçok malzeme üzerine uygulanmaya başlanmıştır. Firmamız İstanbul dijital baskı merkezi olarak imalat yapmasının yanısıra tüm Türkiye'ye hatta Tüm ülkelere profesyonel baskı hizmetleri sunmaktadır.

Fason Baskı

Fason baskı yaptırmak isteyenler için özel fiyat çalışması yapılmaktadır. Sizde eğer dijital baskı makinelerimizde baskı yapmaya uygun malzemeler ile çalışmalarını yürütüyorsanız bizlere ulaşarak fason baskı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İster malzeme sizden olsun, isterse de bizden olsun her iki şekilde de size uygun bir fiyat politikamız var. Uygun fason baskı fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Fason Dijital Baskı

Bizler toplu halde yaptırmak istediğiniz adetli fason dijital baskı işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaya hazırız. Hem kalite ve özeni hem de uygun fiyatları bir arada bulabilmenin ayrıcalığına sahip olmak adına fason dijital baskı için Dijitalya dijital baskı merkezimize bekliyoruz.

Toptan Baskı

Toptan baskı yaptırabileceğiniz bir yer arıyorsanız ve müşterilerinizle aranızda sorun yaşamak istemiyorsanız, bir de bunun yanında toptan baskı fiyatavantajı sizin için önemliyse, sizlerde bizler için önemlisiniz. Şimdi memnun müşterilerimiz arasında yerinizi almak için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Dijital Baskı Yaptırmadan Önceden Bu Önemli 3 Unsuru Bilmenizde Fayda Var

1- En iyi dijital baskı çalışmasını elde etmeyi sağlayan en önemli maddelerden biri de baskıyı yapacak olan firma ve çalışanlarının tecrübesidir.

Bir çok iş sektöründe olduğu gibi bu sektörde de, dijital baskı aşamalarını yeni tanışan şirketlerin hata yapma oranları bizler gibi tecrübeli şirketlere göre çok daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle hem kaliteli bir sonuç alabilmek hem de zaman kaybetmemek adına bu konuda yılların tecrübesine sahip olan uzman ekiplerle çalışılmalıdır.

2- Dijital baskı uygulama süreçleri, farklı verilerin ve görüntülerin işlenmesi durumudur.

Dijital baskıda çıktı alma işlemi bilgisayar ortamında ayarlandığından, işlemi baskı öncesinde veya baskı yapılırken değiştirebilmek çok kolay olmaktadır. Bu avantajlı durum sayesinde baskı yapılırken özelleştirme, isteğe göre kişiselleştirilme; sonuç olarak üretimin şekillendirilmesine olanak tanınmış olur.

3- Dijital baskı için mutlaka üzerinde durulması gereken bir diğer faktör, isteklerinize ve kullanım alanınıza göre size seçenek sunabilecek firmalar tercih edilmelidir.

Bu gibi çalışmalarda ideal olan firmalar, ihtiyaç gördükleri durumlarda size yardımcı olabilme ve tavsiye verebilme yetisine sahip olmaktadır. Aklınızdaki soruların tümü eksiksiz olarak yanıt bulmalı ve istediğiniz dijital baskının ortaya çıkması için hangi aşamalardan geçeceği, nasıl mürekkep kullanıldığı gibi tüm ayrıntılara net cevaplar alabiliyor olmanız gerekmektedir.

Dijital baskı teknolojileri ve uygulanmasında gerekli olan süreçle ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek veya yüksek kalitede, günümüz teknolojisini kullanarak dijital baskı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital baskı hakkında tüm sorularınızı cevaplamaktan ve varsa dijital baskı problemlerinizi çözüme kavuşturacak desteği sunmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Whatsapp
Hemen Ara