Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Apsuva Dijital Baskı Merkezi. 2007 yılında kurulmuştur. Apsuva Dijital Baskı Merkezi satış noktası reklam ve tanıtım ve stand ürünleri satışı yapmaktadır.

Apsuva Dijital Baskı Merkezi  firmamızın tescilli markasıdır ve Apsuva Dijital Baskı Merkezi Türkiye’nin ilk display ürünleri satış mağazasıdır. Ürünlerimizin %95’i Türkiye’de üretilmektedir,

Display ürünleri bizim asıl iş konumuzdur 2001 den beri  İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına display reklam ürünleri gönderiyor ve gönderdiğimiz ürünlere ait destek veriyoruz, Aktif olarak dijital baskı hizmeti ve ürün verdiğimiz 11000′in üzerindeki firma ve kuruluş en büyük gururumuzdur.

Üretim, tasarım ve teknoloji geliştirme firmamızın kendi bünyesindedir. Hiç bir şekilde dışarıdan hizmet almamaktadır.

Satışını yaptığımız display reklam ürünlerinin bakım, değişiklik ve dijital baskılarını kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır.

Üretim hızı ve gücü;
Firmamız satışını yaptığı ürünleri baskılı yada baskısız olarak çok kısa sürelerde üreterek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimizin %99′u ürünlerini zamanında yada zamanından önce teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edebilmektedir.

Baskı;
Satışını yaptığımız ürünlerinin dijital baskılarını bünyemizde bulunan son teknoloji HP  ve CANON dijital baskı makineleri ile hızlı ve mükemmel kalitede basıyoruz. Apsuva Dijital Baskı Merkezi müşterileri yapılabilecek en iyi baskı kalitesi ile ürünlerini teslim alırlar. Dijital baskı platformumuzda insana ve doğaya zararlı hiç bir kimyasal madde bulunmaz. HP Latex ve CANON Pigment teknolojisini kullanan firmamız için insan sağlığı ve doğaya saygı en üst seviyededir.

Daha fazla bilgiye 0(212) 282 58 65  Pbx numaralı telefonlarımızdan yada info[at]dijitalbaskireklam.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara